Yönetim Kadrosuna katılmak ister misiniz?

YasinK

Kurucu
Herkese merhaba ve hoş geldiniz.

Yönetim kadrosunda olmak ister misin?
Daha önce de açıkladığım üzere Sagopa Kajmer dinleyenlerini, sevenlerini tek bir çatı altında toplamak üzere bu fan sitesini kurdum. "Kendini Tanıt" kısmında geçmişimi ve bugünüme gelen süreci yazmıştım. Şuanda kurduğum sitenin tamamıyla tek başına ilgileniyorum ve eksiklikler olduğunun farkındayım. Mesela Albümler kategorisini henüz dolduramadım. Kafamda bazı düşünceler var ancak gerçekleştirmek için vakit bulamadım. Sitenin tanıtımı için de Twitter haricinde efor sarfedemiyorum ama o da olacak :)

Yönetim kadrosuna Moderatör olarak görev alacak arkadaşlar arıyorum. Moderatör neler yapar, neler yapacak? İster belli kategoride ister forumdaki tüm kategorilere hakim olacak ve her şeyden haberi olacak. Geçmişte forum yönetme bilgisi olması iyi olur. Üzerine düşen görevleri severek yapabilecek, forumdaki eksiklikleri tamamlayacak, varsa eklenecek veya çıkartılması gereken şeyler bana bildirecek, en önemlisi bunları yaparken vakti olacak :)

Farklı görevlerde de bulunabilir. Mesela, ben Twitter'ı yönetiyorum, başka forum sitelerinde bizim forumumuzu tanıtmayı görev edinebilir. Seo'dan anlıyorsa seoculuk, sosyal medyadan anlıyorsa sosyal medyacılık, video editörlüğünden anlıyorsa site için video yapıp ekleyebilir gibi..

Tamamen ne yapabileceğinize bağlı olarak yönetim kadrosunda bulunabilirsiniz. Ancak önce kendiniz göstermeniz gerekmekte. Yani ekibe dahil olmayı hak etmeniz gerekmekte.

Eğer yapabilirim dediğiniz bir görev varsa bana ulaşmaktan çekinmeyin.

Her türlü fikir öneri eleştiri ve geliştirmeye açığım ;)

Respect! 👊

Son düzenleme:

Tuğra

Kayıtlı üye
Forum işlerinden emin değilim, nasıl işlediğini bilmiyorum olabildiğine yardım eder, ekleme yaparım ama instagram, twitter gibi sosyal medyaları cidden zevkle yönetirim...

Son düzenleme:

YasinK

Kurucu
Forum işlerinden emin değilim, nasıl işlediğini bilmiyorum olabildiğine yardım eder, ekleme yaparım ama instagram, twitter gibi sosyal medyaları cidden zevkle yönetirim...
Sosyal medya hesaplarımızın yönetimini şuan veremeyiz, ancak sitemizi sosyal medyada tanıtıp üye çekerek kendini kanıtlayabilirsin.

Tuğra

Kayıtlı üye
Zaten hali hazırda hesabınız varsa bilemem ama ben şifresinin de sizde olacağı bir hesap oluşturup büyütmek niyetindeydim. Neyse teşekkür ederim, çekebildiğim kadar adam çekerim...

BeraatBeats

Kayıtlı üye
Sagopa'nın tüm albümlerini koleksiyon yapmaya başladım elimde 2 tane albümü var ve şuan bilgisayarımda Sagopa' nın bugüne kadar çıkardığı tüm albümleri var. İzin verirseniz sitenin moderatörlüğünü yapabilirim ?
Edit: Ayrıca ilk rap dinlemeye 2008 yılında Sagopa'nın KİTS albümüyle başladım bilginize

Son düzenleme:

YasinK

Kurucu
Sagopa'nın tüm albümlerini koleksiyon yapmaya başladım elimde 2 tane albümü var ve şuan bilgisayarımda Sagopa' nın bugüne kadar çıkardığı tüm albümleri var. İzin verirseniz sitenin moderatörlüğünü yapabilirim ?
Edit: Ayrıca ilk rap dinlemeye 2008 yılında Sagopa'nın KİTS albümüyle başladım bilginize
site için biraz emek harcarsan değerlendirebilirim. Şuan yeni üye oldugun için biraz kendini göstermen gerekiyor

YAŞLI PLANET

Kayıtlı üye
kaç kpbs müzikler flac falan mı

Şuanda okuyanlar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)