Ücretsiz Sagopa Kajmer Albümleri

BeraatBeats

Kayıtlı üye
Arkadaşlar iyi günler, isteyen arkadaşlara Sagopa'nın albümlerini veya albümünü ücretsiz bir şekilde dosya halinde atabilirim tabi admin izin verirse. İlk başta istediğiniz albümü bu forum altına yazıp daha sonra DM yoluyla ulaşırsanız sevinirim. Bu arada hepsi orijinal bilginize."Tek yapmanız gereken bu forum altında istediğiniz albümü yazıp daha sonra bana DM yoluyla ulaşmanız"
NOT:Mesajınıza hemen geri dönemezsem kusura bakmayın en kısa sürede dönerim merak etmeyin :)

Erenkzl25

Kayıtlı üye
Sago'nun internette yayınlanan şarkı ve EP'leri yüksek kalitede (wav,flac gibi) varsa bana atabilir misin? MP3 üzerinde kalite bulamıyorum internette. Bir de iptal olan 1000 feat albümü.

YasinK

Kurucu
Arkadaşlar iyi günler, isteyen arkadaşlara Sagopa'nın albümlerini veya albümünü ücretsiz bir şekilde dosya halinde atabilirim tabi admin izin verirse. İlk başta istediğiniz albümü bu forum altına yazıp daha sonra DM yoluyla ulaşırsanız sevinirim. Bu arada hepsi orijinal bilginize."Tek yapmanız gereken bu forum altında istediğiniz albümü yazıp daha sonra bana DM yoluyla ulaşmanız"
NOT:Mesajınıza hemen geri dönemezsem kusura bakmayın en kısa sürede dönerim merak etmeyin :)
Selam kardeşim.

Günümüzde Spotify, Apple Müzik, Youtube Müzik gibi online platformlarda sanatçının müziklerini dinlediğinizde sanatçı bundan para kazanıyor ve yeni şarkılar yapması için sanatçıya da destek oluyor. Sen her ne kadar iyi niyetle albümleri paylaşmak istesen de bu sanatçının hakkına girmek olur ve sanatçı bundan telif hakkı için şikayet ederse sıkıntı yaşayabilirsin. Bu yüzden yasadışı albüm dağıtımını doğru bulmuyor ve onaylamıyoruz.

Şuanda okuyanlar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)